Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1911 postów 27 komentarzy

Wróg ustroju

Leszek Szymowski - Niezależny dziennikarz śledczy. A poza tym osoba najbardziej znienawidzona przez polityczną poprawność: katolik, biały, mężczyzna, heteroseksualny, kierowca, przedsiębiorca. leszek.szymowski@gmail.com

Kolejny, ważny powód, żeby odwołać HGW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W czasie, gdy miasto stołeczne Warszawa nie ma pieniędzy na inwestycje, ratusz pogrążony jest w długach, a biurokracja rozdęta jest do rozmiarów monstrualnych, pani prezydent wydaje setki tysięcy złotych na promowanie ideologii gender.

90 000 zł - taką kwotę otrzymało od Miasta Stołecznego Warszawy na poczatku tego roku Stowarzyszenie Lambda. Zawarta między miastem a organizacją umowa (nr CKS-ZD-OSM/B/X/3/3/86/17/2013/NGO) stanowi, że celem projektu jest "kształcenie wolontariuszy na potrzeby zadań statutowych organizacji, które to zadania kierowane są do mieszkańców m. st. Warszawy". O tym projekcie czytamy:

Projekt jest skierowany do osób zainteresowanych podjęciem pracy wolontarystycznej w Stowarzyszeniu Lambda Warszawa. W 2013 roku zostanie zrekrutowanych 20 osób, które następnie przejdą serię szkoleń przygotowujących do rozpoczęcia wolontariatu. Przewidziane są m.in. szkolenia wyjazdowe, które odbędą się w ramach obozu letniego. Osoby uczestniczące w projekcie mają do wyboru trzy ścieżki specjalistyczne: pomocową, prawną i edukacyjną. Zadania wykonywane przez nowe wolontariuszki i wolontariuszy realizowane są pod opieką tutorów i tutorek, zapewniona jest także superwizja. Celem projektu jest zwiększenie liczby osób pracujących wolontariacko w organizacji oraz podnoszenie ich kompetencji do realizowania zadań statutowych.

Jeszcze więcej, bo 80 000 złotych, miasto przekazało stowarzyszeniu lambda na trzyletni projekt profesjonalnego wsparcia osób dorosłych używających i nadużywających alkoholu w motywowaniu do podejmowania działań prozdrowotnych. Również na początku tego roku ratusz zawarł z tym stowarzyszeniem umowę, na podstawie której przekazał 60 tys zł na "Prowadzenie poradni internetowej zajmującej się profilaktyką uzależnień, poradnictwem psychologicznym, prawnym i socjalnym, poradnictwem w zakresie bezpieczniejszych zachowań seksualnych".Następnie,miasto wydało prawie 56 tysięcy złotych na program "Nie daj się uśpić", zdefiniowanyjakoprogram ograniczania ryzyka szkód zdrowotnych związanych z przyjmowaniem środków psychoaktywnych, w tym alkoholu wśród mężczyzn mających seks z mężczyznami oraz kobiet mających seks z kobietami na terenie Warszawy.

Wydatki z roku 2013 są i tak o wiele mniejsze niż w roku ubiegłym. W 2012 roku na podobne programy Hanna Gronkiewicz - Waltz wydała z kasy miasta prawie 300 tysięcy złotych.

A czym jest tajemnicze stowarzyszenie Lambda? Na jego stronie internetowej można znaleźć informację, że

Naszą misją jest tworzenie przestrzeni do budowania pozytywnej tożsamości społeczności LGBTQ oraz niesienie niezależnej, profesjonalnej i eksperckiej pomocy w sytuacjach trudnych i kryzysowych.

oraz:

Naszą pracę ukierunkowujemy na wewnętrzny rozwój społeczności lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych i queer, działając w wymiarze lokalnym i krajowym.

Od momentu objęcia urzedu przez Hannę Gronkiewicz - Waltz, w Warszawie drastycznie rosną ceny. Rodzi się więc pytanie: co dzieje się z pieniędzmi rabowanymi nam drogą podwyżek. Przywołane tutaj dane są fragmentem odpowiedzi na to pytanie.

Za miesiac będzie decyzja w sprawie referendum dotyczącego odwołania HGW z ratusza. To nasza szansa. Idźmy do urn i pogońmy tą babę.

KOMENTARZE

 • Dlaczego musimy odwołać Hannę Gronkiewicz-Waltz? Remont 770 metrów ulicy za... 220 mln zł
  Dlaczego musimy odwołać Hannę Gronkiewicz-Waltz? Remont 770 metrów ulicy za... 220 mln zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://wpolityce.pl/artykuly/59759-dlaczego-musimy-odwolac-hanne-gronkiewicz-waltz-remont-770-metrow-ulicy-za-220-mln-zl
 • "Pierwszy Polski Obóz Koncentracyjny XXI wieku" stworzyli URZęDNICY HGW
  "Pierwszy Polski Obóz Koncentracyjny XXI wieku" został STWORZONY przez URZĘDNIKÓW podpisujących się z
  "Upoważnienia Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy"
  przy ul. Kąkolowej 81 w Warszawie

  Obóz KONCENTRACYJNY POWSTAŁ dlatego Że URZĘDNICY dla swoich KUMPLI, postanowili WYMORDOWAĆ RODZINĘ Ryszarda Dębskiego, jego samego, jak i mieszkających tu wszystkich lokatorów.
  Powód:
  Urzędnicy UKRADLI KąKOLOWĄ 81 już w 2005 roku, ich prawowitym właścicielom, ponieważ postanowili na sąsiadującej działce leśnej w pasie ciszy, Mazowieckiego Krajobrazowego Parku, postawić hangar dla "TESCO" .

  W dniu dzisiejszym TESCO-Tadeusz Krysik , pod moimi oknami wrzeszczał;
  "co chcesz być nową PREZYDENT Warszawy i zajmiesz miejsce Grokniewicz !!!!!!!"

  Okazuje się że MAFIA kręcąca się wokół Pani Gronkiewicz Waltz, szuka następnego naiwnego, aby szastać dla własnych potrzeb podpisem upoważniającym do podejmowania decyzji i kraść mienie niewinnych ludzi.

  Pan Tadeusz Kryskik, który spowodował śmierć moich najbliższych, TESCO i jego pracownicy, którzy w tym partycypowali z premedytacją i partycypują w znęcaniu się i upadlaniu po dzień dzisiejszy razem z Krysikiem, MAJĄ NADZIEJĘ, że "w ich morderczym postępowaniu", i bezkarności do jakiej się przyzwyczaili, teraz zaproponują mnie stanowisko w Rządzie !!!!?????".
  Do czego to doszło !!!!!!!!!!!!
  Mafia "rozdaje lukratywne miejsca" w Rządzie Polskim !!!!!!!!!!!!
  No proszę......... Tej propozycji się NIE SPODZIEWAŁAM !!!!!!!
  Wygląda na to, że MAFIA do której należy Tadeusz Krysik, TESCO, Urzędnicy Gronkiewicz jak i Urzędnicy z Innych Urzędów współpracujący AKTYWNIE z TĄ MAFIĄ, mają patent na wszystko a przede wszystkim na bezkarność.
  Dalej Krysik i TESCO sobie KPIĄ zarówno ze mnie jak i z Rządzących

  Tadeuszowi Krysikowi odpowiedziałam.
  ZOSTAŁEŚ ZDEMASKOWANY przez INFORMATYKA, który powiadomił Cały Świat o tym co tu się dzieje.
  Nie Polityk Cię zdemaskował ale INFORMATYK którego poniżałeś.

  Zaś wracając "do propozycji objęcia stołaka Prezydenta Warszawy"
  to pierwszą rzecz jaką bym zrobiła to;
  - podanie pod Sąd wszystkich tych którzy podejmowali skandaliczne decyzje z "upoważnienia Prezydenta M. St. Warszawy"
  - zleciła natychmiastową rozbiórkę Hangaru TESCO Patriotów 154.
  - zleciła likwidację i zamknięcie "Pierwszego Polskiego Obozu Koncentracyjnego XXI wieku", Stworzonego przez Polskich Urzędników, wraz ze Wspólnikami.
  - wytoczyłabym Proces Wszystkim Winnym jako mordercom wojennym.
  To ja Elzbieta Dębska bym tak zrobiła, zas jeśli bym była H.Gronkiewicz-Waltz, to przede WSZYTSKIM USUNĘŁABYM SIĘ ze Stanowiska Prezydenta, Przepraszając WSZYSTKICH POLAKÓW za Doprowadzenie do Takiego BARBARZYŃSTWA.

  Pod tymi Rządami dalej POLSKA, STANIE się JEDNYM WIELKIM OBOZEM ZAGŁADY ?
 • @podlasie21 13:40:40
  „Byłoby przykro, gdyby miała Pani zostać w pamięci Warszawy tylko jako >>mateczka
 • @Rudolf 17:13:08 Krysik-TESCO około 18-tej środa Powrócił przed moje okna
  Krysik-TESCO jest 08/08/2013 ok godziny 18-tej pojawił się na tyłach TESCO pod oknami naszego domu Tadeusz Krysik.
  Tak jak wczoraj robił huk i walił wiekami śmietników.
  Zwabiona hukiem, podeszłam dyskretnie do okna.
  Stał przy tych śmietnikach, walił wiekami i patrzył w moje okna.
  Prowokacja jak wszystkie poprzednie.
  Dziś był bez swojej obstawy i bez samochodu.
  Poszłam po aparat aby zrobić mu zdjęcie.
  Jak wróciłam "rozpłynął się".

  Nie dowiedziałam się z jaką nową "LUKRATYWNĄ PROPOZYCJĄ " przybył, tym razem po braku zainteresowania z mojej strony wczorajsza propozycja Objęcia Stanowiska Pani Gronkiewicz !!!
  A może to był zwiastun mojej rychłej śmierci.
  Zobaczymy co przyniesie jutro jeśli dożyję......

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930