Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1911 postów 27 komentarzy

Wróg ustroju

Leszek Szymowski - Niezależny dziennikarz śledczy. A poza tym osoba najbardziej znienawidzona przez polityczną poprawność: katolik, biały, mężczyzna, heteroseksualny, kierowca, przedsiębiorca. leszek.szymowski@gmail.com

Kolejny, ważny powód, żeby odwołać HGW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W czasie, gdy miasto stołeczne Warszawa nie ma pieniędzy na inwestycje, ratusz pogrążony jest w długach, a biurokracja rozdęta jest do rozmiarów monstrualnych, pani prezydent wydaje setki tysięcy złotych na promowanie ideologii gender.

90 000 zł - taką kwotę otrzymało od Miasta Stołecznego Warszawy na poczatku tego roku Stowarzyszenie Lambda. Zawarta między miastem a organizacją umowa (nr CKS-ZD-OSM/B/X/3/3/86/17/2013/NGO) stanowi, że celem projektu jest "kształcenie wolontariuszy na potrzeby zadań statutowych organizacji, które to zadania kierowane są do mieszkańców m. st. Warszawy". O tym projekcie czytamy:

Projekt jest skierowany do osób zainteresowanych podjęciem pracy wolontarystycznej w Stowarzyszeniu Lambda Warszawa. W 2013 roku zostanie zrekrutowanych 20 osób, które następnie przejdą serię szkoleń przygotowujących do rozpoczęcia wolontariatu. Przewidziane są m.in. szkolenia wyjazdowe, które odbędą się w ramach obozu letniego. Osoby uczestniczące w projekcie mają do wyboru trzy ścieżki specjalistyczne: pomocową, prawną i edukacyjną. Zadania wykonywane przez nowe wolontariuszki i wolontariuszy realizowane są pod opieką tutorów i tutorek, zapewniona jest także superwizja. Celem projektu jest zwiększenie liczby osób pracujących wolontariacko w organizacji oraz podnoszenie ich kompetencji do realizowania zadań statutowych.

Jeszcze więcej, bo 80 000 złotych, miasto przekazało stowarzyszeniu lambda na trzyletni projekt profesjonalnego wsparcia osób dorosłych używających i nadużywających alkoholu w motywowaniu do podejmowania działań prozdrowotnych. Również na początku tego roku ratusz zawarł z tym stowarzyszeniem umowę, na podstawie której przekazał 60 tys zł na "Prowadzenie poradni internetowej zajmującej się profilaktyką uzależnień, poradnictwem psychologicznym, prawnym i socjalnym, poradnictwem w zakresie bezpieczniejszych zachowań seksualnych".Następnie,miasto wydało prawie 56 tysięcy złotych na program "Nie daj się uśpić", zdefiniowanyjakoprogram ograniczania ryzyka szkód zdrowotnych związanych z przyjmowaniem środków psychoaktywnych, w tym alkoholu wśród mężczyzn mających seks z mężczyznami oraz kobiet mających seks z kobietami na terenie Warszawy.

Wydatki z roku 2013 są i tak o wiele mniejsze niż w roku ubiegłym. W 2012 roku na podobne programy Hanna Gronkiewicz - Waltz wydała z kasy miasta prawie 300 tysięcy złotych.

A czym jest tajemnicze stowarzyszenie Lambda? Na jego stronie internetowej można znaleźć informację, że

Naszą misją jest tworzenie przestrzeni do budowania pozytywnej tożsamości społeczności LGBTQ oraz niesienie niezależnej, profesjonalnej i eksperckiej pomocy w sytuacjach trudnych i kryzysowych.

oraz:

Naszą pracę ukierunkowujemy na wewnętrzny rozwój społeczności lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych i queer, działając w wymiarze lokalnym i krajowym.

Od momentu objęcia urzedu przez Hannę Gronkiewicz - Waltz, w Warszawie drastycznie rosną ceny. Rodzi się więc pytanie: co dzieje się z pieniędzmi rabowanymi nam drogą podwyżek. Przywołane tutaj dane są fragmentem odpowiedzi na to pytanie.

Za miesiac będzie decyzja w sprawie referendum dotyczącego odwołania HGW z ratusza. To nasza szansa. Idźmy do urn i pogońmy tą babę.

KOMENTARZE

 • Dlaczego musimy odwołać Hannę Gronkiewicz-Waltz? Remont 770 metrów ulicy za... 220 mln zł
  Dlaczego musimy odwołać Hannę Gronkiewicz-Waltz? Remont 770 metrów ulicy za... 220 mln zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://wpolityce.pl/artykuly/59759-dlaczego-musimy-odwolac-hanne-gronkiewicz-waltz-remont-770-metrow-ulicy-za-220-mln-zl
 • "Pierwszy Polski Obóz Koncentracyjny XXI wieku" stworzyli URZęDNICY HGW
  "Pierwszy Polski Obóz Koncentracyjny XXI wieku" został STWORZONY przez URZĘDNIKÓW podpisujących się z
  "Upoważnienia Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy"
  przy ul. Kąkolowej 81 w Warszawie

  Obóz KONCENTRACYJNY POWSTAŁ dlatego Że URZĘDNICY dla swoich KUMPLI, postanowili WYMORDOWAĆ RODZINĘ Ryszarda Dębskiego, jego samego, jak i mieszkających tu wszystkich lokatorów.
  Powód:
  Urzędnicy UKRADLI KąKOLOWĄ 81 już w 2005 roku, ich prawowitym właścicielom, ponieważ postanowili na sąsiadującej działce leśnej w pasie ciszy, Mazowieckiego Krajobrazowego Parku, postawić hangar dla "TESCO" .

  W dniu dzisiejszym TESCO-Tadeusz Krysik , pod moimi oknami wrzeszczał;
  "co chcesz być nową PREZYDENT Warszawy i zajmiesz miejsce Grokniewicz !!!!!!!"

  Okazuje się że MAFIA kręcąca się wokół Pani Gronkiewicz Waltz, szuka następnego naiwnego, aby szastać dla własnych potrzeb podpisem upoważniającym do podejmowania decyzji i kraść mienie niewinnych ludzi.

  Pan Tadeusz Kryskik, który spowodował śmierć moich najbliższych, TESCO i jego pracownicy, którzy w tym partycypowali z premedytacją i partycypują w znęcaniu się i upadlaniu po dzień dzisiejszy razem z Krysikiem, MAJĄ NADZIEJĘ, że "w ich morderczym postępowaniu", i bezkarności do jakiej się przyzwyczaili, teraz zaproponują mnie stanowisko w Rządzie !!!!?????".
  Do czego to doszło !!!!!!!!!!!!
  Mafia "rozdaje lukratywne miejsca" w Rządzie Polskim !!!!!!!!!!!!
  No proszę......... Tej propozycji się NIE SPODZIEWAŁAM !!!!!!!
  Wygląda na to, że MAFIA do której należy Tadeusz Krysik, TESCO, Urzędnicy Gronkiewicz jak i Urzędnicy z Innych Urzędów współpracujący AKTYWNIE z TĄ MAFIĄ, mają patent na wszystko a przede wszystkim na bezkarność.
  Dalej Krysik i TESCO sobie KPIĄ zarówno ze mnie jak i z Rządzących

  Tadeuszowi Krysikowi odpowiedziałam.
  ZOSTAŁEŚ ZDEMASKOWANY przez INFORMATYKA, który powiadomił Cały Świat o tym co tu się dzieje.
  Nie Polityk Cię zdemaskował ale INFORMATYK którego poniżałeś.

  Zaś wracając "do propozycji objęcia stołaka Prezydenta Warszawy"
  to pierwszą rzecz jaką bym zrobiła to;
  - podanie pod Sąd wszystkich tych którzy podejmowali skandaliczne decyzje z "upoważnienia Prezydenta M. St. Warszawy"
  - zleciła natychmiastową rozbiórkę Hangaru TESCO Patriotów 154.
  - zleciła likwidację i zamknięcie "Pierwszego Polskiego Obozu Koncentracyjnego XXI wieku", Stworzonego przez Polskich Urzędników, wraz ze Wspólnikami.
  - wytoczyłabym Proces Wszystkim Winnym jako mordercom wojennym.
  To ja Elzbieta Dębska bym tak zrobiła, zas jeśli bym była H.Gronkiewicz-Waltz, to przede WSZYTSKIM USUNĘŁABYM SIĘ ze Stanowiska Prezydenta, Przepraszając WSZYSTKICH POLAKÓW za Doprowadzenie do Takiego BARBARZYŃSTWA.

  Pod tymi Rządami dalej POLSKA, STANIE się JEDNYM WIELKIM OBOZEM ZAGŁADY ?
 • @podlasie21 13:40:40
  „Byłoby przykro, gdyby miała Pani zostać w pamięci Warszawy tylko jako >>mateczka
 • @Rudolf 17:13:08 Krysik-TESCO około 18-tej środa Powrócił przed moje okna
  Krysik-TESCO jest 08/08/2013 ok godziny 18-tej pojawił się na tyłach TESCO pod oknami naszego domu Tadeusz Krysik.
  Tak jak wczoraj robił huk i walił wiekami śmietników.
  Zwabiona hukiem, podeszłam dyskretnie do okna.
  Stał przy tych śmietnikach, walił wiekami i patrzył w moje okna.
  Prowokacja jak wszystkie poprzednie.
  Dziś był bez swojej obstawy i bez samochodu.
  Poszłam po aparat aby zrobić mu zdjęcie.
  Jak wróciłam "rozpłynął się".

  Nie dowiedziałam się z jaką nową "LUKRATYWNĄ PROPOZYCJĄ " przybył, tym razem po braku zainteresowania z mojej strony wczorajsza propozycja Objęcia Stanowiska Pani Gronkiewicz !!!
  A może to był zwiastun mojej rychłej śmierci.
  Zobaczymy co przyniesie jutro jeśli dożyję......

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031