Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1911 postów 27 komentarzy

Wróg ustroju

Leszek Szymowski - Niezależny dziennikarz śledczy. A poza tym osoba najbardziej znienawidzona przez polityczną poprawność: katolik, biały, mężczyzna, heteroseksualny, kierowca, przedsiębiorca. leszek.szymowski@gmail.com

Moje komentarze

 • @Jerzy Wawro 17:48:25
  Drogi Panie
  Nie twierdzę, ze lipiec to pierwsza połowa roku, ale zechce Pan przyznać mi rację, że na 1 lipca (pierwszy dzień drugiej połowy roku) deficyt budżetowy wykorzystano już prawie w 100 procentach. Właśnie dlatego teraz brakuje tych iluś tam miliardów, że miliardy znajdujące się wpozycji "deficyt" już wydano. Ja wiem, że od dawna rażą Pana moje konserwatywno - liberalne poglądy, ale faktów Pan nie zmieni. Polska jest bankrutem, czy się to Panu podoba czy nie.
  Polska na skraju bankructwa
 • @Jerzy Wawro 16:49:22
  Bredzisz Waszmość w sposób straszny. Nawet "Fakt" policzył, że te odsetki to 60 miliardów złotych. Deficyt wykorzystano w całości w pierwszej połowie roku.
  Polska na skraju bankructwa
 • @zbigniew1108 08:26:54
  Na tym, że dotychczas żądali zwrotu ziem, a nie odszkodowań za wypędzenia.
  Sensacyjne wystąpienie szefa Ziomkostwa Śląskiego. Żada od Polski odszkodowań za wypędzenia Niemców
 • @Nathanel 13:11:55
  Wręcz odwrotnie. Opisujemy zdziczenie obyczajów
  Były zastępca Jerzego Urbana kandydatem na prezydenta Warszawy
 • @Torin 14:29:09
  Widzi Pan, a ja mam trochę inną moralność, może trochę bardziej staroświecką i katolicką i w jej kanonach strzelanie do kobiety się nie mieści. W Pańskiej zaś się mieści, więc pozostaje mi współczuć
  Wojsko nie dla kobiet
 • @Maciej Piotr Synak 00:16:36
  Nie bardzo wiem co ma Werwolf wspólnego z tą sprawą, ale może mnie Pan oświeci
  Hucpa a la Bartłomiej Sienkiewicz
 • @konserwatystka 12:13:15
  Dostają emerytury, bo rząd Tuska ciągle zadłuża kraj, żeby mieć na te emerytury. Gdyby nie ciągłe pożyczki i kreatywna księgowość, emeryci już dawno przestaliby dostawać pieniądze.
  Początek końca Unii
 • @nikander 09:22:53
  Nikander w ogóle nie zrozumiał o co chodzi. Nie chodzi o Korwina tylko o walkę z wolnością słowa.
  Kneblowanie Korwina
 • @joasia 13:31:47
  Cóż, nie ja zaczynałem z Gmyzem, tylko on zaczął. Kiedyś miałem go za przyzwoitego człowieka. Do pewnego momentu. Niestety
  Wyroki za łgarstwa Cezarego Gmyza
 • @Pluszak 12:04:47
  http://szymowski.nowyekran.pl/post/77528,oswiadczenie-w-sprawie-wpisu-macieja-lisowskiego
  odpowiedź była natychmiastowa. Pozew już w sądzie
  Wyroki za łgarstwa Cezarego Gmyza
 • @mnich zarazy 11:58:37
  to miałem wspólnego, że wypowiedziano mi umowę po publikacji artykułu Gmyza. Wydawnictwo doszło do wniosku, że jeśli poważny dziennik publikuje informacje, że inny wydawca chodzi i zastrasza w obronie mojej "nierzetelności" (tego słowa użył Gmyz w artykule) to nie jestem wiarygodny i nie chcą mieć ze mną nic wspólnego. Rozumie Pan?
  Wyroki za łgarstwa Cezarego Gmyza
 • @Pan Marky 11:43:55
  Nie wiem. Powinien był wylecieć za paszkwil na mój temat.
  Wyroki za łgarstwa Cezarego Gmyza
 • @mnich zarazy 11:39:47
  Natakiej podstawie, że wydawnictwo, wypowiadając umowę, podało jako przyczynę utratę zaufania do mnie będącą konskewencją artykułu w "Rz". mam to na piśmie, jak Pan chce to proszę sobie iść do sądu i zajrzeć do akt.
  Wyroki za łgarstwa Cezarego Gmyza
 • @mnich zarazy 19:15:34
  Nie wiem na co miałem się nawracać, bo katolikiem jestem od urodzenia. A jeśli Pan uważa, że katolicyzm kłóci się z liberalizmem gospodarczym to nie rozumie Pan czym jest katolicym albo czym jest liberalizm. Tertium non datur.
  Żywot Świętej
 • @Pan Marky 12:57:10
  Cieszę się, że Pan Marky zaczął ponownie wyrażać swoje pochlebne opinie na temat mojej publicystyki. Problem z mową nienawiści jest niestety bardzo poważny i tylko czekać aż będą nas chcieli wsadzać do więzień za to, że myślimy inaczej niż chciałoby gejowskie lobby
  "Mowa nienawiści" czyli nowy oręż lewactwa
 • @Ultima Thule 12:31:06
  Widzę, że nie wszyscy komentujący mój wywiad z Januszem Szewczakiem zrozumieli grozę sytuacji. Niezależnie od głoszonych przez Was poglądów, proszę o zachowanie pewnego poziomu w dyskusji i nieobrażanie się wzajemne.
  Jesienią przyjdzie prawdziwy kryzys
 • @nikander 17:23:40
  E tam, rozwiązanie jest proste i może zająć nie więcej niż jeden miesiąc. I składa się z trzech etapów:
  1. Wystąpić z UE
  2. Wypowiedzieć wszelkie idiotyczne zobowiązania międzynarodowe, jakie nas wiążą
  3. Wsadzić do kryminału polityków odpowiedzialnych za doprowadzenie państwa do katastrofy gospodarczej.
  Prawda, że proste?
  Ratowanie Titanica
 • @Ultima Thule 17:05:35
  Священная война czyli święta wojna to piosenka ułożona w 1941 roku po agresji Hitlera na ZSRR. Z keynesizmem nie ma to nic wspólnego. Coś się Panu gruntownie pomyliło. Zresztą nie pierwszy raz.
  Ratowanie Titanica
 • @Murzynio 21:37:15
  Co za bzdura. Twierdzę, że pewnych rzeczy nie wypada mówić. Nie twierdzę, że trzeba kłamać. JKM powinien skupić się na sprawach gospodarczych, a nie opowiadać androny o tym, by nie czcić Matki Boskiej, albo wyśmiewać osoby wierzące w zamach w Smoleńsku. Na propagowaniu wolności gospodarczej mógł jedynie zyskać, w pozostałych sprawach poparcie tracił.
  Dwie twarze Korwin- Mikkego
 • @maxymili 20:46:17
  Wie Pan, w Polsce jest wielu ludzi mających w kwestiach gospodarczych takie same poglądy jak JKM, więc nie tylko On przekonuje do wolnego rynku. Doceniam wkład JKM w szerzenie wartości konserwatywno - liberalnych, ale gdyby nie on, byłoby wielu innych, którzy przekazaliby to samo. Ja zaś swoje poglądy wolnorynkowe zawdzięczam nie JKM tylko zwyczajowi używania rozumu
  Dwie twarze Korwin- Mikkego

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930