Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1911 postów 27 komentarzy

Wróg ustroju

Leszek Szymowski - Niezależny dziennikarz śledczy. A poza tym osoba najbardziej znienawidzona przez polityczną poprawność: katolik, biały, mężczyzna, heteroseksualny, kierowca, przedsiębiorca. leszek.szymowski@gmail.com

Moje komentarze

 • @Jerzy Wawro 17:48:25
  Drogi Panie
  Nie twierdzę, ze lipiec to pierwsza połowa roku, ale zechce Pan przyznać mi rację, że na 1 lipca (pierwszy dzień drugiej połowy roku) deficyt budżetowy wykorzystano już prawie w 100 procentach. Właśnie dlatego teraz brakuje tych iluś tam miliardów, że miliardy znajdujące się wpozycji "deficyt" już wydano. Ja wiem, że od dawna rażą Pana moje konserwatywno - liberalne poglądy, ale faktów Pan nie zmieni. Polska jest bankrutem, czy się to Panu podoba czy nie.
  Polska na skraju bankructwa
 • @Jerzy Wawro 16:49:22
  Bredzisz Waszmość w sposób straszny. Nawet "Fakt" policzył, że te odsetki to 60 miliardów złotych. Deficyt wykorzystano w całości w pierwszej połowie roku.
  Polska na skraju bankructwa
 • @zbigniew1108 08:26:54
  Na tym, że dotychczas żądali zwrotu ziem, a nie odszkodowań za wypędzenia.
  Sensacyjne wystąpienie szefa Ziomkostwa Śląskiego. Żada od Polski odszkodowań za wypędzenia Niemców
 • @Nathanel 13:11:55
  Wręcz odwrotnie. Opisujemy zdziczenie obyczajów
  Były zastępca Jerzego Urbana kandydatem na prezydenta Warszawy
 • @Torin 14:29:09
  Widzi Pan, a ja mam trochę inną moralność, może trochę bardziej staroświecką i katolicką i w jej kanonach strzelanie do kobiety się nie mieści. W Pańskiej zaś się mieści, więc pozostaje mi współczuć
  Wojsko nie dla kobiet
 • @Maciej Piotr Synak 00:16:36
  Nie bardzo wiem co ma Werwolf wspólnego z tą sprawą, ale może mnie Pan oświeci
  Hucpa a la Bartłomiej Sienkiewicz
 • @konserwatystka 12:13:15
  Dostają emerytury, bo rząd Tuska ciągle zadłuża kraj, żeby mieć na te emerytury. Gdyby nie ciągłe pożyczki i kreatywna księgowość, emeryci już dawno przestaliby dostawać pieniądze.
  Początek końca Unii
 • @nikander 09:22:53
  Nikander w ogóle nie zrozumiał o co chodzi. Nie chodzi o Korwina tylko o walkę z wolnością słowa.
  Kneblowanie Korwina
 • @joasia 13:31:47
  Cóż, nie ja zaczynałem z Gmyzem, tylko on zaczął. Kiedyś miałem go za przyzwoitego człowieka. Do pewnego momentu. Niestety
  Wyroki za łgarstwa Cezarego Gmyza
 • @Pluszak 12:04:47
  http://szymowski.nowyekran.pl/post/77528,oswiadczenie-w-sprawie-wpisu-macieja-lisowskiego
  odpowiedź była natychmiastowa. Pozew już w sądzie
  Wyroki za łgarstwa Cezarego Gmyza
 • @mnich zarazy 11:58:37
  to miałem wspólnego, że wypowiedziano mi umowę po publikacji artykułu Gmyza. Wydawnictwo doszło do wniosku, że jeśli poważny dziennik publikuje informacje, że inny wydawca chodzi i zastrasza w obronie mojej "nierzetelności" (tego słowa użył Gmyz w artykule) to nie jestem wiarygodny i nie chcą mieć ze mną nic wspólnego. Rozumie Pan?
  Wyroki za łgarstwa Cezarego Gmyza
 • @Pan Marky 11:43:55
  Nie wiem. Powinien był wylecieć za paszkwil na mój temat.
  Wyroki za łgarstwa Cezarego Gmyza
 • @mnich zarazy 11:39:47
  Natakiej podstawie, że wydawnictwo, wypowiadając umowę, podało jako przyczynę utratę zaufania do mnie będącą konskewencją artykułu w "Rz". mam to na piśmie, jak Pan chce to proszę sobie iść do sądu i zajrzeć do akt.
  Wyroki za łgarstwa Cezarego Gmyza
 • @mnich zarazy 19:15:34
  Nie wiem na co miałem się nawracać, bo katolikiem jestem od urodzenia. A jeśli Pan uważa, że katolicyzm kłóci się z liberalizmem gospodarczym to nie rozumie Pan czym jest katolicym albo czym jest liberalizm. Tertium non datur.
  Żywot Świętej
 • @Pan Marky 12:57:10
  Cieszę się, że Pan Marky zaczął ponownie wyrażać swoje pochlebne opinie na temat mojej publicystyki. Problem z mową nienawiści jest niestety bardzo poważny i tylko czekać aż będą nas chcieli wsadzać do więzień za to, że myślimy inaczej niż chciałoby gejowskie lobby
  "Mowa nienawiści" czyli nowy oręż lewactwa
 • @Ultima Thule 12:31:06
  Widzę, że nie wszyscy komentujący mój wywiad z Januszem Szewczakiem zrozumieli grozę sytuacji. Niezależnie od głoszonych przez Was poglądów, proszę o zachowanie pewnego poziomu w dyskusji i nieobrażanie się wzajemne.
  Jesienią przyjdzie prawdziwy kryzys
 • @nikander 17:23:40
  E tam, rozwiązanie jest proste i może zająć nie więcej niż jeden miesiąc. I składa się z trzech etapów:
  1. Wystąpić z UE
  2. Wypowiedzieć wszelkie idiotyczne zobowiązania międzynarodowe, jakie nas wiążą
  3. Wsadzić do kryminału polityków odpowiedzialnych za doprowadzenie państwa do katastrofy gospodarczej.
  Prawda, że proste?
  Ratowanie Titanica
 • @Ultima Thule 17:05:35
  Священная война czyli święta wojna to piosenka ułożona w 1941 roku po agresji Hitlera na ZSRR. Z keynesizmem nie ma to nic wspólnego. Coś się Panu gruntownie pomyliło. Zresztą nie pierwszy raz.
  Ratowanie Titanica
 • @Murzynio 21:37:15
  Co za bzdura. Twierdzę, że pewnych rzeczy nie wypada mówić. Nie twierdzę, że trzeba kłamać. JKM powinien skupić się na sprawach gospodarczych, a nie opowiadać androny o tym, by nie czcić Matki Boskiej, albo wyśmiewać osoby wierzące w zamach w Smoleńsku. Na propagowaniu wolności gospodarczej mógł jedynie zyskać, w pozostałych sprawach poparcie tracił.
  Dwie twarze Korwin- Mikkego
 • @maxymili 20:46:17
  Wie Pan, w Polsce jest wielu ludzi mających w kwestiach gospodarczych takie same poglądy jak JKM, więc nie tylko On przekonuje do wolnego rynku. Doceniam wkład JKM w szerzenie wartości konserwatywno - liberalnych, ale gdyby nie on, byłoby wielu innych, którzy przekazaliby to samo. Ja zaś swoje poglądy wolnorynkowe zawdzięczam nie JKM tylko zwyczajowi używania rozumu
  Dwie twarze Korwin- Mikkego

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031